Pomoc dla „Azorka”

W naszym Przedszkolu „SŁONECZKO” w listopadowy poranek miało miejsce nie lada spotkanie. Przybyło dwóch czworonożnych gości „Gałgan” i „Morda” ze swoim opiekunem.

To psy ze schroniska „Azorek” w Obornikach Wlkp., które zostały zaadoptowane. Opiekun – wolontariusz przekazała nam wiele ważnych informacji na temat swoich podopiecznych i pracy w schronisku. Całość uatrakcyjnił pokaz zdjęć zwierząt, które zostały zaadoptowane i znalazły swój nowy dom. Nasze przedszkolaki wraz z rodzicami w ramach akcji „Pomoc dla Azorka” zebrały na rzecz schroniska wiele niezbędnych rzeczy oraz karmy, która pozwoli im przetrwać ten trudny zimowy czas. Dzieci z grupy „BIEDRONKI” wystąpiły z programem artystycznym pt. „Jak rozmawiać trzeba z psem” i przybliżyły nam, że pies tak jak człowiek potrzebuje miłości i szacunku. Czeka nas jeszcze wyprawa do schroniska „Azorek” w Obornikach Wlkp. w celu przekazania zebranych darów. W akcji pomagała nam Pani Magda i Pani Joanna. Serdecznie dziękujemy!

Galeria

Komentarze są wyłączone.