Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia

Duże, małe, szare, czarne, brązowe i kolorowe. Jedne z kokardką inne w okularach… Misie – najwspanialsi towarzysze w radosnych i trudnych chwilach.

25 listopada obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia. W naszym przedszkolu jak co roku, każde dziecko przyniosło swojego ukochanego misia. Świętowanie zaczęliśmy od przywitania naszych gości, następnie przeszliśmy do wspólnej zabawy przy misiowych przebojach, poznaliśmy historię pluszowego misia oraz wróciliśmy wspomnieniami do znanych i ulubionych misiów z dziecięcych bajek. Dzieci z każdej grupy odgadywały zagadki oraz próbowały misiowych smakołyków. Odwiedziliśmy również jak co roku Bibliotekę Publiczną, w której wysłuchaliśmy Fragmentu bajki i stworzyliśmy przepiękną pracę plastyczną.