Pasowanie na przedszkolaka

W dniu 30 września 2022r. odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość „Pasowania na przedszkolaka” dzieci z grupy Troskliwe Misie.

Te małe i troszkę większe dzieci zaprezentowały przygotowane z dużą starannością wiersze, piosenki oraz tańce. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania. Pani Dyrektor przyjęła dzieci do grona społeczności przedszkolnej. Maluszki złożyły przysięgę, w której obiecały co dzień rano buzię mieć roześmianą, szanować zabawki i zgodnie bawić się z innymi dziećmi. Po pasowaniu wszystkie dzieci wraz ze swoimi Paniami zatańczyły do piosenki „Boogie Woogie”. Aby umilić ten dzień każda grupa została obdarowana rożkiem obfitości, w którym znajdowały się same smakołyki. Radości nie było końca!