Idą święta…

Świąteczny czas w przedszkolu rozpoczął się na początku grudnia, gdy przedszkole zamieniło się w śnieżna krainę otoczoną uśmiechniętymi bałwankami, a w holu pojawił się kominek dający przytulne ciepło.

W tym roku wszystkie dzieci odwiedziły Krainę Świętego Mikołaja. Na miejscu rozmawiały o polskich tradycjach świątecznych oraz bawiły się z elfami. Podczas spotkania ze Świętym Mikołajem zdradziły, co chciałyby znaleźć pod choinką i jak bardzo były w tym roku grzeczne. W świątecznym okresie nie mogło zabraknąć pachnących pierników, dzięki którym mogliśmy poczuć magię zbliżających się świąt. Grudzień to także czas świątecznych spotkań z rodzicami, w czasie których dzieci zaprezentowały przepiękne teatralne inscenizacje o tematyce zimowej i Bożonarodzeniowej. Dzięki współpracy rodziców aktorzy wystąpili w strojach odzwierciedlających graną przez nich postać. Dziękujemy wszystkim Rodzicom za przygotowanie poczęstunku i zaangażowanie.

Życzymy zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia w gronie najbliższych.