BABCIA Z DZIADKIEM DZIŚ ŚWIĘTUJĄ…

W karnawałowej scenerii przywitaliśmy naszych wyjątkowych, długo oczekiwanych gości: Babcie i Dziadków. Każdego dnia inna grupa przygotowała przyjęcie dla swoich gości.

Grupa „LEŚNE SKRZATY” dla zaproszonych gości przygotowała przedstawienie teatralne 'Królewna Śnieżka”. Dzieci bardzo ładnie zagrały swoje role pokazując wspaniały wizerunek artystyczny. Treść bajki ukazana przez dzieci na długo zapadnie gościom w pamięci.

„ZŁOTE RYBKI” swoje zdolności aktorskie zaprezentowały w przedstawieniu pt. „Spotkanie na balu”, które zostało sowicie nagrodzone brawami przez Babcie i Dziadków. Po części „teatralnej” nastąpiła część „muzyczna”, w której nie zabrakło piosenek i tańców. Były więc i elementy ludowe („Jestem sobie Krakowianka”, „Maryneczka”) i muzyka  poważna (dzieci zatańczyły „Taniec rosyjski” z opery  „Dziadek do orzechów” P. Czajkowskiego).

Najmłodsze dzieci z grupy „TROSKLIWE MISIE” zaprezentowały część artystyczną składająca się z wierszy, piosenek i tańców. Złożyły życzenia i zaśpiewały sto lat. Występy zakończyły się wspólnym tańcem.

Dzieci z grupy „KRASNOLUDKI” zaprosiły Babcie i Dziadków na „Spotkanie bajek”. Wcieliły się w postacie z bajek z „Czerwonego Kapturka”, „Smerfów”, „Królewny Śnieżki” i innych utworów literackich. Nasi ukochani przypomnieli sobie bajki, które dawno temu czytali swoim dzieciom, a dzisiaj wnukom.

Grupa „ŻABKI” zaprezentowała swoje umiejętności w przedstawieniu pt. „Zimowe spotkanie z Babcią i Dziadkiem”. W przedstawieniu wystąpiły Bałwanki, Śnieżynki, Pani Zima, Wróbelki i Zajączki.

„BIEDRONKI” spełniały  życzenia swoim Babciom i Dziadkom w przedstawieniu pt. „Złota Rybka”. Czas wspólnie spędzony umiliły również piosenki i wspólne zabawy z naszymi Babciami i Dziadkami.

Te przemiłe uroczystości kończyły się życzeniami dla Dziadków, wręczeniem upominków, które własnoręcznie przygotowały dzieci oraz słodkim poczęstunkiem. Składamy gorące podziękowania dla wszystkich rodziców, którzy pomogli przy organizacji imprezy oraz przygotowali stroje dla dzieci.

wychowawczynie grup

Galeria

Komentarze są wyłączone.