DZIEŃ BABCI I DZIADKA

W ubiegłym tygodniu, nasze przedszkole odwiedzili wyjątkowi goście, Babcie i Dziadkowie.Z okazji ich święta dzieci ze wszystkich grup przedstawiły program artystyczny, podczas którego recytowały wiersze, śpiewały piosenki i pięknie tańczyły. Po części artystycznej nadszedł czas na wręczenie wcześniej przygotowanych przez dzieci upominków oraz słodki poczęstunek. Był to także czas wspólnych zabaw i uśmiechów z najbliższymi. Spotkania przebiegły w miłej, rodzinnej atmosferze. Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za podziękowania, które zostały zawarte w naszej „Księdze pamiątkowej” (niektóre z nich poniżej pragniemy zacytować):

Kolejny raz poczułam się dumna, że jestem babcią. Podobają się nam (dziadkom) te uroczyste przyjęcia z okazji naszego święta. Dzieci były dziś – jak zawsze – wspaniałe. Poczęstunek – jak zwykle – smakowity. Nie chce się wracać do „realu”. Dziękujemy!!!”..

Dziękujemy za piękne przedstawienie i za wspaniałe chwile”.

Dziękujemy za śliczne przedstawienie i mile spędzony czas w przedszkolu z okazji Dnia Babci i Dziadka oraz pani wychowawczyni”.

Było wspaniale, bardzo miło, piękne występy. Serdecznie dziękujemy”.

Był to wspaniały Dzień Babci i Dziadka. Dziękujemy Paniom i Dzieciom! Wnukom!”.

Galeria

Komentarze są wyłączone.