Festiwal Piosenki

W dniu 5 maja Miejsko Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Murowanej Goślinie zaprosił przedszkolaków przedszkoli oraz oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych naszej gminy, do udziału w dorocznym Festiwalu Piosenki Przedszkolaków.

Każde dziecko zaprezentowało jedną piosenkę, która została oceniona przez Komisje Festiwalową. Spośród uczestników z naszego przedszkola, do następnego etapu, nominację otrzymało troje dzieci, a dwoje wyróżnienie. Inne dzieci nagrodzono drobnym upominkiem oraz dyplomem uczestnictwa. W dniu 7 maja odbyły się prezentacje nominowanych piosenek na szczeblu rejonowym, gdzie dwoje dzieci ze „SŁONECZKA” otrzymało wyróżnienie. Do kolejnego etapu zakwalifikowały się dzieci z sąsiednich gmin. Jak co roku wybrane dzieci miały świetną zabawę. Szkoda, że nie ma możliwości, aby wszystkie przedszkolaki kibicować swoim kolegom…

Fotografie z festiwalu można zobaczyć w naszej galerii.

Komentarze są wyłączone.