Zakończenie roku szkolnego w grupie TROSKLIWE MISIE i MOTYLKI

„Nie wszystkie kwiaty zakwitają razem, każdy ma swój czas i porę”.

21 i 22 czerwca odbyła się uroczystość zakończenia roku przedszkolnego dla absolwentów Przedszkola „SŁONECZKO”. Rodzice naszych sześciolatków mieli okazję podziwiać swoje pociechy w prezentowanych programach artystycznych. Cztery lata wspólnych zabaw i zajęć szybko minęły. W tym czasie dzieci zdobyły wiele umiejętności, nauczyły się współpracować, rozwinęły swoje talenty. Prezentując je na scenie stworzyły wzruszające przedstawienia nagradzane gromkimi brawami publiczności. W tym szczególnym i wyjątkowym dla naszych absolwentów dniu zasiedliśmy w amfiteatrze by wręczyć każdemu z nich pamiątkowe dyplomy i upominki. Było trochę śmiechu, było trochę łez, ale się tym nie martwimy, bo w życiu tak już jest, że coś się kończy a coś zaczyna. Życzymy naszym absolwentom wielu sukcesów w szkole. Wszystkim przedszkolakom życzymy wspaniałych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia?