Mikołajki

6 grudnia Przedszkole „SŁONECZKO” odwiedził długo oczekiwany przez dzieci Mikołaj.Wszystkie przedszkolaki powitały go głośnymi okrzykami oraz przygotowanymi specjalnie na tą okazję wierszykami i piosenkami. Gość wywołał wiele radości i uśmiechu na ich twarzach, obdarowując upominkami. Na koniec swojej wizyty Mikołaj złożył wszystkim życzenia: zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia.
Kolejną atrakcją przygotowaną z okazji „Mikołajek” była wizyta Pana Roberta z mobilnego Laboratorium H2O, pod tytułem „Tajemnice wody”. Przedszkolaki z wszystkich grup brały udział w poznawaniu ciekawostek na temat wody, przyglądały się eksperymentom i same miały możliwość przeprowadzenia ciekawych doświadczeń z wodą.