„ WSZYSTKIE DZIECI NASZE SĄ…” Dzień Dziecka 2018

Dzień 6 czerwca był zupełnie inny niż wszystkie dni w przedszkolu. Od samego rana było trochę zamieszania.Dzieci co chwilę wyglądały przez okno i pytały: co tam się dzieje? Były bardzo podekscytowane i radosne, ponieważ już domyślały się, że za oknem tworzy się dla nich wielki plac zabaw z okazji Dnia Dziecka. Uśmiechu i wesołej zabawy nie brakowało, bo w tym dniu wspólnie z rodzicami zorganizowaliśmy wiele atrakcji. Pogoda dopisała, ogród zapełniły: dmuchany zamek, basen z piłeczkami, dmuchana zjeżdżalnia oraz kolejka elektryczna. Przedszkolaki mogły do woli korzystać z wszystkich atrakcji. Zabawa trwała przez cały dzień z przerwami na posiłki, przekąski i napoje. Nawet ręce myliśmy w warunkach biwakowych. Zamiast tradycyjnego obiadu, kuchnia przygotowała kiełbaski z grilla i pyszną zupę. Po kolejnej porcji pysznej zabawy, dzieci były zaproszone przez panie kucharki na kolorową watę cukrową, którą same kręciły!! Każda grupa miała rozłożone w ogrodzie koce piknikowe, na których dzieci mogły odpoczywać i posilić się przekąskami zorganizowanymi przez rodziców. Nad bezpieczeństwem dzieci czuwały wychowawczynie, panie z obsługi oraz niezawodni rodzice. Każde dziecko po zakończeniu zabawy przed wyjściem do domu otrzymało latawiec oraz lody dla ochłody. Dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji imprezy.