„Czyj pantofelek?”

Nic bardziej nie rozbudza dziecięcej wyobraźni, jak przedstawienie teatralne. A cóż dopiero, jeśli aktorami są dzieci.Takie wydarzenie miało miejsce w „SŁONECZKU” na początku kwietnia. Był to spektakl „Czyj to pantofelek?” przygotowany przez grupę 5-latków dla innych dzieci z przedszkola i oczywiście rodziców. Dzieci z wielką ochotą przemieniły się w postaci z dziecięcych bajek. Pomogli w tym rodzice, którzy zaprojektowali i wykonali dla swoich pociech ciekawe i barwne stroje. Spektakl uzupełniły rytmiczne piosenki i tańce. Mali widzowie z entuzjazmem obejrzeli przedstawienie. Owacjom nie było końca. Aktorzy wspaniale odnaleźli się w swoich rolach. Ogromne podziękowanie dla rodziców za ich duży wkład w przygotowanie sztuki i pomoc przy organizacji.

Wychowawczyni grupy 5-latków J. Martyńska

Zobacz zdjęcia z tego przedstawienia