„Śpiąca Królewna w Teatrze Animacji”

Czwartkowe przedpołudnie (22.09.2022r.) starszaki z grupy „MOTYLKI” i „PSZCZÓŁKI” spędziły w poznańskim Teatrze Animacji. Zakosztowaliśmy inspirującej i zabawnej uczty kulturalnej. Współczesna interpretacja bajki o Śpiącej Królewnie zadziwiła nas nowoczesnym przedstawieniem niektórych wątków, ale też zachwyciła humorem, pięknymi kostiumami oraz kolorowymi lalkami teatralnymi. Dzieci z dużym zainteresowaniem przyglądały się poczynaniom na scenie. Dodatkową atrakcją dla przedszkolaków było uczczenie 150 jubileuszu spektaklu pt. „Śpiąca Królewna”. Niespodzianką było także umożliwienie dzieciom wejścia na scenę i wykonanie pamiątkowej fotografii z aktorami. Głód wycieczek jeszcze nas nie opuścił….. dzieci pytały „Kiedy możemy tu wrócić” ? Ziarenko zostało zasiane…?