ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

Drodzy Rodzice. Z wielką przyjemnością informuję, że od 1 września 2021 r. rozpoczynamy nowy rok szkolny w naszym Przedszkolu. Zapraszam wszystkie dzieci, które w drodze rekrutacji zostały zapisane do naszej placówki.Mając na uwadze stan pandemii, zwracam się z ogromną prośbą do rodziców i opiekunów o przestrzeganie podstawowych zasad podczas przyprowadzania, odbierania dzieci z przedszkola stosowanie maseczek przez rodziców i opiekunów, dezynfekcja rąk, utrzymywanie dystansu społecznego i ograniczenie bezpośredniego kontaktu z pracownikami do minimum. Najważniejsza zasada to przyprowadzanie wyłącznie dzieci bez objawów chorobowych. Proszę o poważne podejście do wytycznych, dla dobra nas wszystkich – dzieci, rodziców oraz pracowników Przedszkola, w celu ochrony naszego zdrowia i życia.

Rodzice Dzieci 3-letnich

Kolejny raz rozpoczęcie roku szkolnego będzie przebiegało w nietypowy sposób.

1 września przyprowadzamy dzieci na godzinę 900.

Do przedszkola będziemy zapraszać pięcioro dzieci z rodzicami.

Rozstanie z rodzicami nastąpi w szatni, gdzie będzie oczekiwała wychowawczyni dziecka.

Po odprowadzeniu dzieci do sali nauczycielka spotka się z następną grupą.