Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

W czerwcowe popołudnie żegnaliśmy absolwentów naszego Przedszkola „SŁONECZKO”  z grupy ,,Biedronek” i ,,Krasnoludków”. Na uroczyste zakończenie przybyli Rodzice oraz pani Dyrektor. Dzieci rozpoczęły występ odtańczeniem poloneza. W programie artystycznym zaprezentowano ciekawe układy taneczne, wiersze i piosenki, których dzieci nauczyły się podczas całorocznej edukacji w przedszkolu. W drugiej części uroczystości nasi absolwenci otrzymali pamiątkowe dyplomy i słowniki ortograficzne. Podczas uroczystości wręczono także4 dyplomy dla uczestników Gminnego Przeglądu Piosenki Przedszkolaków. Pani Dyrektor w szczególny sposób podziękowała Rodzicom zaangażowanym we współpracę z przedszkolem. Na zakończenie wykonano pamiątkowe zdjęcia. Podczas uroczystości nie zabrakło łez i wzruszeń. Z bagażem nowych doświadczeń dzieci mogą wyruszyć w dalszą drogę do szkoły.