„Dziś żegnamy Was, w podróż ruszać czas…”

Przy dźwiękach Poloneza, z biletami do szkoły, dorosłości, sukcesu i szczęścia sześciolatki wsiadły do pociągu wyruszając w podróż życia.Żegnając przedszkole, dziękując za wspólne cztery lata prezentowały swoje umiejętności w sztuce oratorskiej, wokalnej i tanecznej. Rodzice i wychowawcy podziwiali BIEDRONKI i TROSKLIWE MISIE w tańcu góralskim i Czeskiej Polce. W wakacyjnych podróżach przyszedł też czas by wsiąść do samolotu. BIEDRONKI zabrały nas do Austrii, a TROSKLIWE MISIE do Szwecji. Przedszkolaki w tańcu Mamma Mia i Walcu Wiedeńskim zachwyciły publiczność. W atmosferze wakacyjnej beztroski bawiliśmy się przy dźwiękach popularnego utworu Czekolada. Na koniec przyszedł czas na rozdanie dyplomów, podziękowania, wzruszenia i łzy.