BAL ŚWIEŻAKÓW

W piątek 02.02.2018r. w naszym przedszkolu od rana królowały piękne i kolorowe stroje.

Bal pod hasłem „Świeżaki” zwabił do środka wiele postaci z bajek, jak i bohaterów z komiksów i z boiska piłkarskiego oraz z gangu Świeżaków. Piękne i delikatne motylki wraz z  pszczółkami zdobiły parkiet, a policjanci pilnowali porządku w trakcie zabawy. Zwinny Spider- Man zastawiał swoją sieć, a cwany pirat z Karaibów pokonywał przeszkody. Nie sposób wymienić wszystkich bohaterów bawiących się w rytmach kaczuch i wsiadających do pociągu lecz warto podkreślić, że każdy uczestnik wyglądał wspaniale. Bal podzielony został na dwie części w pierwszej zaproszono dzieci do zdjęć grupowych oraz indywidualnych, następnie w drugiej części ruszaliśmy w niesamowitą podróż z DJ- em do krainy Świeżaków, gdzie czekały na nas liczne zagadki, zadania oraz szalona zabawa taneczna. Bal umożliwił dzieciom integrację jak i wiele radości oraz uśmiechu. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych kreacji.