… życie składa się z pożegnań i powitań …

22 czerwca  o godz. 17.00 na ogrodzie przedszkolnym odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 grup „KRASNOLUDKI” i „ŻABKI”na które przybyli rodzice oraz zaproszeni goście. Uroczystość została otwarta przez Panią Dyrektor, która pogratulowała dzieciom osiągnięcia dojrzałości i życzyła absolwentom  wielu sukcesów w szkole. Następnie starszaki zaprezentowały swoje umiejętności muzyczno-wokalne. Po części artystycznej nadszedł długo oczekiwany czas – wręczenie dyplomów i książek oraz drobnych upominków od wychowawczyń. Pani Dyrektor złożyła również podziękowania rodzicom, którzy angażowali się w życie przedszkola. Naszym absolwentom życzymy powodzenie w SZKOLE!!! Po chwilach wzruszeń, które towarzyszyły podczas czerwcowego pożegnania starszaków nadszedł czas jesiennych powitań. W progi Przedszkola „SŁONECZKO” wkroczyły dzieci w wieku 3 i 4 lat, które już w sierpniu wzięły udział w zajęciach adaptacyjnych. W ciągu kilku dni poznały swoje kochane wychowawczynie oraz zabawki, którymi będą bawiły się w ciągu roku. Nasze najmłodsze pociechy szybko zaadaptowały się w nowym środowisku. Dnia 20 września w naszym przedszkolu odbędzie się uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka.