Dzień Dziecka – dwa dni atrakcji i wesołej zabawy

Z okazji Dnia Dziecka wszystkim przedszkolakom życzymy zdrowia, szczęścia i wiele powodów do uśmiechu każdego dnia. Uśmiechu i wesołej zabawy nie brakowało 31 maja, bo w tym dniu wspólnie z rodzicami zorganizowaliśmy wiele atrakcji. Pogoda dopisała, ogród zapełniły: dmuchany zamek, basen z piłeczkami, dmuchana zjeżdżalnia, trampolina oraz dmuchany dart na rzepy. Zabawa trwała przez cały dzień z przerwami na posiłki, przekąski i napoje. Nawet ręce myliśmy w warunkach polowych. Zamiast tradycyjnego obiadu, kuchnia przygotowała kiełbaski z grilla i pyszną zupę. Wielkim powodzeniem cieszyła się wata cukrowa oraz kosze piknikowe pełne niespodzianek. Każdy uczestnik zabawy przed wyjściem do domu otrzymał kolorową, balonową ośmiornicę oraz lody dla ochłody. Dziękujemy pomysłodawcom atrakcji, rodzicom za pomoc w przygotowaniu balonowej niespodzianki oraz Radzie Rodziców, która była fundatorem wynajętych sprzętów dmuchanych. Drugi dzień przebiegał pod znakiem zabawy ze strażakami. Każdy chciał spróbować gasić ogień (na niby) toteż przy okazji przedszkolacy podlali trawę i drzewa w ogrodzie. Wielką atrakcją była możliwość wejścia do kabiny wozu strażackiego, włączania syreny i sygnalizatorów świetlnych. Na pamiątkę dzieci otrzymały medale „Małego Ratownika”. Dziękujemy strażakom za możliwość poznania części ich pracy oraz wszystkie atrakcje.