„PSZCZÓŁKI” u fryzjera

Na początku marca grupa „PSZCZÓŁEK” odwiedziła zakład fryzjerski „Dona” w Murowanej Goślinie. Dzieci miały okazję zapoznać się z zawodem fryzjera i obserwować panie podczas wykonywania swojej pracy. Dzieci zadawały mnóstwo pytań, panie cierpliwie udzielały wyczerpujących odpowiedzi, demonstrowały urządzenia (suszarki, nawilżacze do przesuszonych włosów, modele do nauki wykonywania modnych fryzur). Dzieci oczywiście za zgodą rodziców, mogły zmienić swoje fryzury – były dzielnymi klientami, a panie dwojąc się i trojąc obcinały, podcinały, skracały grzywki, żelowały włosy i czesały fantazyjne warkocze. Wszyscy byliśmy pod ogromnym wrażeniem sprawnych rak fryzjerek. na koniec dzieci gorąco podziękowały za przyjęcie. Po takiej wizycie lęk przed obcięciem włosów zniknął bezpowrotnie. Dziękujemy Paniom za poświęcony nam cenny czas.