„Na balu u króla”

Tegoroczny balik prowadzony był przez zaprzyjaźnioną grupę artystyczną „Filharmonię Pomysłów” pod tytułem „Bal u króla”. Podczas wspólnej zabawy przedszkolaki wraz z dostojnymi gośćmi – królową , stańczykiem i damą dworu poszukiwali zagubionego króla. Animatorzy zachęcali dzieci do poszukiwania skarbów, zbierania kolorowych balonów do olbrzymich pojemników oraz łapania baniek mydlanych, które sprawiły największą radość wszystkim uczestnikom balu. Na sali , podczas zabaw tanecznych i korowodów, było wesoło i kolorowo. Pomimo zmęczenia wywołanego wieloma atrakcjami uśmiech nie znikał z twarzy przebierańców. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Z niecierpliwością czekamy na następny balik, który już za rok!:)