Świąteczny tydzień w „SŁONECZKU”

Dekoracje, które zdobią nasz hol i korytarze bez wątpienia były pierwszym elementem, który wprowadził świąteczną atmosferę do naszego przedszkola.

Podjęliśmy także wiele działań, poza standardowo prowadzonymi zajęciami, by nasi podopieczni poczuli w jak największym stopniu magię zbliżających się świąt (także przy współudziale i aktywnym uczestnictwie rodziców): piekliśmy pierniki, wykonywaliśmy liczne ozdoby świąteczne i kartki z życzeniami, wspólnie ubieraliśmy choinki i zdobiliśmy sale, kolędowaliśmy, „BIEDRONKI” wzięły udział w specjalnie przygotowanych na tę okoliczność warsztatach, „KRASNOLUDKI” pod czujnym okiem Pani Weroniki przygotowały wyjątkowy występ. Nie zabrakło również odwiedzin wyjątkowego gościa – Gwiazdora, który przyniósł dla dzieci ogromne worki z prezentami. Żałujemy tylko, że nie udało nam się przywołać zimy, która sypnęłaby śniegiem, dodającym niewątpliwie uroku Bożemu Narodzeniu.