Letnie zabawy w Parku Dzieje

Pochmurny dzień nie przeszkodził przedszkolakom w dotarciu do Parku Dzieje. Tam czekali na nas animatorzy.

Mimo pewnego wysiłku w pokonaniu drogi z przedszkola do Parku Dzieje, dzieci chętnie brały udział w zabawach. Podczas niespełna trzygodzinnego pobytu spotkało nas wiele atrakcji. Każde dziecko miało możliwość uczestnictwa we wszystkich zabawach zaproponowanych przez organizatorów. To nic, że pokropił deszcz. W tym czasie zjedliśmy posiłek w namiocie i pobawiliśmy się w koło fortuny. To, co zobaczyliśmy w zagrodzie ze zwierzętami widać na zdjęciach. Pan „sokolnik” opowiedział nam ciekawe rzeczy o sokole i sowie oraz ich zwyczajach. Na zakończenie obserwowaliśmy z trybuny pokazy jazdy konnej i zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie grupowe. Świetna organizacja, wiele atrakcji, fajna wycieczka!