Książka w podróży

Szanuj książeczki czyś mały, czyś duży

One zabiorą Cię w świat podróży

Od 24 lutego br. rozpoczęliśmy akcję czytelniczą pt. „Książka w podróży”, która cieszyła się niesłabnącym zainteresowaniem. W holu przedszkola wystawiliśmy zaczarowany kuferek oraz walizki pełne podróżujących książek. Dzieci niemalże codziennie wymieniały książeczki zabierając je do domu i przynosząc swoje, rozwijając w ten sposób zainteresowania czytelnicze. Realizację projektu ukończono 29 kwietnia i wyłoniono zwycięzców. W każdej grupie zliczyliśmy karnety ze słoneczkami, które za każdą książkę otrzymywały dzieci. Wśród dzieci wybrano te, które miały ich najwięcej. Rekordzistami zostali: Mateusz Miler z grupy „ŻABKI”, Nikola Miler z grupy „ŻABKI”, Michalina Ratajczak z grupy „TROSKLIWE MISIE”. Wszystkie dzieci otrzymały drobny upominek. Dodatkowo w każdej wyróżniono nagrodami po pięcioro dzieci, które zdobyły najwięcej karnetów.

GRATULUJEMY!