POŻEGNANIE

Już żegnamy Was… W poniedziałek 29 czerwca 2015r. przedszkolaki – starszaki żegnali przedszkole, a my żegnaliśmy ich. Atmosfera była niezwykle uroczysta, ponieważ dzieci przyszły z całymi rodzinami.Koniec przygody z przedszkolem oznacza nowy etap w życiu dzieci, które przez wiele dni przygotowywały się do powitania szkoły. Swoje umiejętności i talenty zaprezentowały w przedstawieniu pod tytułem „Żywioły”. Przygotowanie oraz przedstawienie dla publiczności wyzwoliło w dzieciach wiele radości. Po części artystycznej nastąpiła ta oficjalna z wręczeniem dyplomów, pamiątek i podziękowań dla dzieci, nauczycieli i rodziców. Nie brakowało wzruszających chwil i radosnych emocji. Po pracowitym roku pełnym aktywności, codziennej, kreatywnej edukacji przyszedł czas na zasłużony wypoczynek. Rodzicom i dzieciom życzymy bezpiecznych, udanych wakacji i dużo słońca. Naszym absolwentom jeszcze raz wielu sukcesów w szkole.