„Z czym kojarzą Ci się Święta Bożego Narodzenia?”

Dziękujemy serdecznie wszystkim Rodzicom i dzieciom, którzy zatrzymali się na chwilę przed naszą tablicą i podzielili swoimi przemyśleniami związanymi ze Świętami Bożego Narodzenia. Poniżej przytaczamy kilka z nich:

„Z zapachem choinki, prezentami, karpiem; święta to czas spędzony rodzinnie, radosny i rozśpiewany; święta to szczęśliwe dzieci i moc cudownych chwil!”

„Z narodzinami Pana Jezusa i ze śpiewem kolęd, kolacją wigilijną”

„Z rodzinną atmosferą, choinką, Gwiazdorem, świątecznymi potrawami, życzeniami, wielką radością”

„Spotkania rodzinne, mega ogromne uśmiechy dzieci i mega zmęczone przygotowaniami mamusie:)”

„Święta kojarzą mi się ze Świętym Mikołajem, saniami, prezentami, z Bożym Narodzeniem, choinką oraz gwiazdą betlejemską”

„Odłożyć telefony, tablety i komputery; spędzić czas w gronie rodziny; cieszyć się życiem, bo jest zbyt krótkie”

„Spotkania rodzinne, zapachy, no i można się wreszcie wyspać”

„Z Mikołajem, z piernikami, ze spotkaniami rodzinnymi; ze śniegiem, z choinką pachnąca lasem”

„Z bardzo dużą ilością obowiązków dla gospodyń domowych”

„Żeby wszyscy byli razem”

„Święta kojarzą mi się z Mikołajem, kolędami, choinką, śniegiem; opłatkiem dzielonym przy wigilijnym stole z rodziną”

„Kluski z makiem, prezenty i karp smażony”

„Ubrane choinki, bałwany, śnieg”

„Z saniami, reniferami i elfami!!!”

„Święta to czas reelekcji; pachnąca choinka; pyszne jedzenie; wspólne chwile z bliskimi; gwiazdor; prezenty; szopka Betlejemska”

„Z zapachem choinki, wspólnym śpiewaniem kolęd, z rodzinnymi spotkaniami i dzielenie się opłatkiem”

„Jeden dzień w roku gdzie nie muszę gotować obiadu – śpiewam kolędy, a dzieci robią teatr”

„Choinką; śniegiem; reniferem; Mikołajem; ciepłą atmosferą rodzinną”