CZTERY ŁAPY

Nasze przedszkole odwiedzili niezwykli goście. Beza i Krudo to czworonożni przyjaciele człowieka.

Podczas warsztatów prowadzonych przez Panią Joannę Kruk, dzieci uczyły się prawidłowych zachowań wobec psów oraz na czym polega opieka nad nimi. Dzieci zobaczyły i przećwiczyły pozycje, które chronią przed ewentualnym atakiem psa. Dowiedziały się też, jak należy zachować się wobec nieznanego psa: czy można go pogłaskać, czy można wkładać rękę do psiej miski, czy można dotykać małe szczenięta w obecności matki? Okazuje się, że przedszkolaki maja duże doświadczenie związane z psami. Aktywnie uczestniczyły w ćwiczeniach i dzieliły się swoją wiedzą. Było to bardzo pouczające spotkanie które zakończyło się wręczeniem certyfikatu każdemu uczestnikowi. Polecamy!