Uczniowe klas I, II i III z wizytą w przedszkolu

Dnia 10 styczna 2014 r. sześciolatki wraz z wychowawczynią zaprosiły szkolnych kolegów ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Murowanej Goślinie na przedstawienie słowno-muzyczne pt. „KRÓLEWNA ŚNIEŻKA”.Wśród zaproszonych gości było wielu absolwentów naszego przedszkola. Przy blasku latarenki w pięknych kolorowych przebraniach, dzieci przeniosły gości w świat bajkowych postaci dobrze znanych wszystkim. Bardzo realistycznie odtworzyły przygody Śnieżki i jej przyjaciół. Tańcem, śpiewem oraz naprawdę aktorskim kunsztem zachwyciły widzów. Pięknie dobrana scenografia i muzyka umiliła bajkową opowieść. Uczniowie bardzo uważnie i z zainteresowaniem oglądali występ młodszych kolegów. Po spektaklu otrzymaliśmy gromkie brawa, pamiątkowe laurki i słodycze, a także słowa uznania od nauczycieli szkolnych.
Renata Hoffmann