POMAGAMY

W dniach od 20 października do 20 listopada 2013r. odbyła się w naszym przedszkolu zbiórka rzeczy dla Domu Dziecka nr 3 w Poznaniu przy ulicy Piątkowskiej 28a. Zebraliśmy odzież, książki, artykuły szkolne, zabawki i słodycze. Dziękujemy rodzicom i dzieciom za duże zainteresowanie i włączenie się w naszą akcję. Mamy nadzieję, że sprawimy potrzebującym dzieciom dużo radości.

Jedna odpowiedź do “POMAGAMY”

1. Paulina Metler-Giemra Powiedział:

Uśmiech na dziecięcych buziach pomogło nam wywołać wiele osób w tym rodzice,dzieci i persnonel przedszkola „Słoneczko” w Murowanej Goślinie.
    Sprawiliście dzieciom ogromna radość a jednocześnie pokazaliście ,że szczere gesty serca ,ludzka wrażliwość i pomoc są szczególnie ważne w naszym codziennym zabieganym życiu .
    Takie spojrzenie na świat jest wartością ,którą należy pielęgnować .
    Dzięki państwa wyjątkowemu zaangażowaniu akcja przerosła nasze oczekiwania i w ten sposób zadaliście kłam stereotypowi ,iż ludzie coraz bardziej skierowani są na „mieć ” niż „być”.
    DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA 🙂